skip to Main Content

Apie projektą

Vis dažniau žmonės ieško ramybės, gamtos, bet tuo pačiu ir patogaus susisiekimo su miesto centru bei ranka pasiekiamų kitų miesto privalumų.

Strategiškai patogios, bet gamtos apsuptyje, didmiesčių pakraščiuose įsikūrusios ir pernelyg neapgyvendintos erdvės įgyja vis didesnę paklausą nekilnojamojo turto rinkoje ir tampa puikia investicija tiems, kurie žiūri į ateitį.

„Bališkių pušynas“

Projektas „Bališkių pušynas“ – uždaras privačių sklypų kvartalas pušyno apsuptyje Vilniaus mieste. Tai vieta, kurią nuo Vilniaus centro skiria vos 15 minučių kelio. Ši nauja gyvenvietė suformuota pietvakarinėje Vilniaus miesto dalyje, vaizdingoje ir ramioje vietoje, pasižyminčioje puikiu reljefu bei pritraukiančioje vis didesnes investicijas.

Bendruomenė

Tai visiškai naujas, draugišką ir gamtą mylinčią bendruomenę suburti siekiantis projektas. Bendras sklypų kvartalo plotas – 15 hektarų. Projekte suformuotos įvairaus dydžio namų valdos – tad kiekvienas ras savo poreikius atitinkantį sklypą savo svajonių namui. Šalia – gamtos harmonija ir romantika, netoliese jau įsikūrusios kitos bendruomenės. „Bališkių pušyno“ teritorijoje numatoma prekybos centro, vaikų darželio statyba, numatytos erdvės bendruomenės laisvalaikiui“.

Back To Top