skip to Main Content

PAGRINDINĖS KOMUNIKACIJOS

  • Elektra po 10 kW dėžutė kiekvienam sklypui
  • Asfaltuoti privažiavimai iki sklypų
  • Numatyta vietinis vandentiekis ir nuotekos
  • Įrengtas gatvių apšvietimas

GAMTOS APSUPTIS

Tai vaizdinga, rami vieta pušyno apsuptyje, kurios oro užterštumas vienas mažiausių Vilniuje. Visa šeima galės laiką leisti miške, kvėpuoti grynu oru, surengti iškylą prie upės Vokės, iki kurios pėsčiomis nukeliausite vos per kelias minutes. „Bališkių pušyno“ kvartale išskirta ir papildoma poilsio zona, kurią patys gyventojai galės įsirengti pagal savo poreikius bei suformuoti du japoniško stiliaus tvenkiniai. Tad įsigijus sklypą galėsite mėgautis ne tik aplinkui esančiu pušynu, bet ir nuostabia vandens pakrante!

VIENINGA KONCEPCIJA

Siekiant išlaikyti vientisą ir darnų vaizdą kvartale, visą projektą vienys vieninga kvartalo architektūrinė koncepcija. Tai modernios ir šiuolaikiškos bendruomenės poreikis, kuris šiomis dienomis tampa vis svarbesnis naujai besikuriančioms šeimoms.

PATOGUS SUSISIEKIMAS

Sklypai lengvai ir patogiai pasiekiami asfaltuotu keliu Vilnius – Lentvaris. O nuo Vilniaus centro ir Trakų, sklypų kvartalas nutolęs vos 15 minučių kelio. Patogiai susisiekti su naujai formuojama gyvenviete galima tiek privačiu, tiek ir viešuoju transportu – nuo sklypų masyvo už 200 metrų  autobusų stotelė (68 autobuso maršrutas Lazdynai – Mūrinė Vokė – Lentvaris – Grigiškės).

IŠVYSTYTA INFRASTRUKTŪRA

„Bališkių pušyno“ sklypų pagrindiniai keliai yra asfaltuoti. Greta kvartalo yra parduotuvė „Čia Market“ bei netoliese prekybos centrai „Maxima“, „Norfa“ ir „Aibė“.

Kvartale yra keli komerciniai sklypai bendruomenės gyventojų patogumui. Juose numatyta prekybos centro, vaikų darželio statyba.

ATNAUJINTAS PARKAS

Vilniaus bendrąjame plane numatytas Trakų Vokės sodybos parko atnaujinimas. Tai vienas žymiausių Europos landšafto architektų Eduardo Andre suprojektuotas parkas. Parko teritorijoje bus atkurtos alėjos, atnaujinti fontanai, įrengti gėlynai bei želdynai. Ateityje planuojama įrengti dviračių taką Vilnius – Trakai, kuriuo galės mėgautis ir Bališkių pušyno bendruomenės nariai.

Back To Top